Bahçe Düzenlemesi Peyzaj

Bahçe Düzenlemesi Peyzaj

 

Yeni evinize son dokunuşu biz yapalım…

Yeni bir bahçe mi istiyorsunuz ? veya olan bahçenizi tamamen veya belirli bölgelerinde değişiklikler yapmak mı istiyorsunuz? O zaman bir an önce Mediterranean Garden Center’ı ziyaret ediniz. Kıbrıs’ın önde gelen bahçe tasarımı ve peyzaj tasarımı servisi. Sizi evinizde ziyaret ederek ihtiyaçlarınızı ve tercihlerinizi değerlendirmek üzere ücretsiz bir danışmanlık servisi sunuyoruz.

İşin boyutuna ve duruma göre güvenli bir şekilde yabani ot öldürücülerini (bu kimyasalların güvenli ve doğru kullanımı konusunda uzmanlık sahibiyiz) kullanmakla başlıyoruz. Gerektiği takdirde zararlı otların yetişmesinin engellenmesi için kaliteli ve etkili ilaçlarımızı kullanıyoruz. Bahçenizin görünümüne uygun olarak sulama sistemi de bu aşamada bahçenize inşa edilebilmektedir.

Kıbrıs iklimine uygun, geniş bir Akdeniz bitki yelpazemizden isteklerinize karşılık veriyoruz. Yapacak olduğumuz toprak testi sonucunda bahçeniz için en uygun bitkiler konusunda uzman ekibimizden tavsiyeler alabilirsiniz.

Geleneksel stilimiz, yılın her mevsimi büyümeye devam edebilen, rengârenk ve güzel kokulu bitkiler kullanmak. Genelde yeşil ve bütün yıl boyunca çiçek açan bitkileri tercih ediyoruz. Son dokunuş olarak ise doğal bahçe yaratmanızda çakıl veya çakıl koleksiyonlarımızdan tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Bahçe Tasarımı ve Peyzaj tasarımı konusunda daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.