Hakkımızda

Neden Mediterranean Garden Center?

Mediterranean Garden Center 2002 yılında Girne'nin Alsancak bölgesinde çok yönlü ürün yelpazesi ve hizmetleri ile bahçeseverlere hizmet etmek için açmış olduğumuz bir bahçe merkezidir. Özellikle seçtiğimiz kaliteli markaların yanında, bünyemizde bulundurduğumuz tecrübeli ziraat mühendisleri, peyzaj mimarı ve güleryüzlü personelimiz sayesinde bugün bahçe ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz benzersiz bir durak haline gelmiştir.
Kaliteli Markaların adresiyiz……..
Yenileniyoruz her geçen gün büyümeye devam ediyoruz… 2018 Ekim ayında vizyonumuzu genişletip mağazamızı mediterranean HOME&GARDEN adı altında yenilendik. Ayrıca kaliteli markalarımıza yenilerini ekleyip ürün yelpazemizi genişlettik. Yeni mağazamızla birlikte bahçe ürünlerimizin yanına kaliteli ev aksesuar ve objeleri ile bahçe mobilyalarını da ekleyip hizmetimizi genişlettik
Distribütörü olduğumuz kaliteli markalar sayesinde bahçenizin teknoloji ile buluşmasını ve sizin bahçe işini zevke dönüştürmenizi sağlıyoruz. Yeni teknoloji bahçe makinalarının ve aletlerinin yanında yeni model sulama sistemleri ile tanışmanızı sağlayacağımız mağazamızda her türlü çiçek, sebze, çim tohumları, zirai ilaç ve vitaminlerin yanı sıra ziraat mühendisliği danışmanlığı hizmetleri ile de bahçeseverlerin yanındayız.
Mağazamızda özellikle kendi yetiştirdiğimiz Akdeniz iklim şartlarına uygun bitki ve süs bitkilerinin yanında , mevsimlik çiçekler, çiçekli ve herdaim yeşil ağaç çeşitlerimiz ile de bahçelerinize güzellik katıyoruz. Ayrıca iklimimize uygun yerli meyve ağaçlarının yanında iklimimize adapte olmuş tropikal meyve ağaçlarımız ile de meyve bahçelerinin çeşidini artırıyoruz.
Peyzaj işlerinde iddalıyız….
Ayrıca hayalinizdeki bahçeyi yaratıp, bakımlarımız ile de estetik yaşanabilir, sürdürülebilir bahçeye sahip olmanızı sağlayabiliriz. Yeter ki siz hayal edin biz yapalım…