Karceher Ürünleri

BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ

BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ

Karcher K-2

Kärcher K2 basınçlı yıkama makinesi, düz alanda kolayca hareket edebilir tekerlekleri ile aralıklı kullanımlar için idealdir. (bisiklet, bahçe ekipmanları ya da bahçe mobilyaları)

K-4 FULL CONTROL HOME

Bu basınçlı yıkayıcının yüksek basınç tabancasında, yıkama sırasında herhangi bir yüzeye uygulanan basıncı ölçen bir basınç göstergesi bulunur. Orta düzeyde kirlilik için idealdir. Ev kiti içerir. Alan performansı 30 m² / s ‘dir.

K 4 COMPACT

Kolay taşınır ve kompakt boyutları sayesinde kolaylıkla depolanabilir. K4 kompakt orta dereceli kirler üzerine etkilidir. Teleskopik tutma kolu ve su soğutmalı motora sahiptir. 30m2 alan performansı bulunmaktadır.

Karcher K-5

K5 Basınçlı yıkama makinesi güçlü su soğutmalı motoruyla; geniş araçlar, taş duvarlar ve bisikletlerin temizliğinde kullanım için idealdir.

K 5 FULL CONTROL PLUS

Arabalar, taş duvarlar ve bisikletlerde orta düzey kir ile mücadele ve düzenli kullanım içindir. K 5 Full Control Plus basınçlı yıkama makinesinde, basıncın düzenlenmesi için püskürtme tabancasının üzerinde +/- düğmeler ve LCD ekran bulunur.

Çok fonksiyonlu elektrikli süpürgeler

Çok fonksiyonlu elektrikli süpürgeler

WD 2 PREMİUM

Bir ideal giriş seviyesi cihazı olan WD 2 Premium Basic çok amaçlı elektrikli süpürgesi, güçlü ve enerji açısından verimli bir makinadır, 20 litrelik paslanmaz çelik bir konteyner içerir ve pratik bir park konumu sunar.

WD 3 PREMİUM

Güçlü ve enerji tasarruflu WD 3 Premium çok amaçlı Islak-Kuru elektrik süpürgesi, 17 litre ekstra dayanıklı paslanmaz çelik haznesi, kartuş filtresi ve hava üfleme özelliği ile fark yaratır.

ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE VC 3

Sizi filtre torbası değiştirme ve yedek parça alma zahmetinden kurtarır: Çoklu siklon teknolojisi ve şeffaf, yıkanabilir atık haznesi ile VC 3 Premium elektrikli süpürge.

SÜPÜRGE WD 4

Güç ve enerji tasarrufu bir arada! WD 4, 20 litre darbeye dayanıklı plastik haznesi ve yeni patentli filtre çıkarma teknolojisi; WD 4’ün şık tasarımıyla bir araya getirilmiştir.

SÜPÜRGE WD 5

WD 5 çok amaçlı ıslak – kuru elektrik süpürgesi, ultra güçlü emiş performansıyla ön plana çıkar. Üstelik bu performansını enerji tasarrufu ile birlikte sunar.

WD 5 PREMİUM

WD 5 Premium; 25 litrelik konteyner, çıkarılabilir filtre kutusunda düz plakalı filtre, filtre temizleme özelliği vb. ile inanılmaz derecede güçlü ve etkili çok amaçlı elektrik süpürgesi özellikleri sunar.