mediterranean garden center

Mediterranean Garden

Centere Hoş Geldiniz.

1

Saksı Değiştirme ve Düzenlenmesi

Bahçe merkezimizden aldığınız çiçekleri, bitkileri ve meyve ağaçlarını istek üzerine saksılarından çıkarıp daha büyük veya daha dekoratif saksılara aktarıyoruz. Evinize, yüzme havuzu bölgesine ve iş yerinize dekoratif saksılar ve saksı bitkileri ile düzenlemeler yapıyoruz.

2

Çiçek ve Bitki Bakımı

Bahçe merkezimize getirdiğiniz sararmış, solmuş ve hastalanmış çiçeklerin sorunlarını tespit edip gereken İlaçlama, gübreleme ve saksı değiştirme gibi müdahaleyi ve bakımı yapıyoruz.

3

Bitki Ekimi

Bahçenize ve bölgenize göre istediğiniz ve önereceğimiz çiçek, bitki ve meyve ağaçlarının bahçenize ekiminde ve düzenlenmesinde yardımcı oluyoruz.

4

İç Mekan Bitki Tasarımı

Evinizin ve ofisinizin iç kısımlarına yaptırmak istediğiniz dekoratif düzenlemeleri mekanınızın karakterine göre belirleyip ortamınıza ve zevkinize uygun bitki ve çiçekler ile düzenlemeler yapıyoruz.

Neden Biz ?

Bahçe çiçekleri, bahçelerimizin her zaman cıvıl, cıvıl, renkli ve huzurlu görünmesini sağlar. Tabi doğru çiçek seçimi, bitkinin iklimimize uyumlu ve dayanıklı olması çok önemli. Biz Mediterranaean Garden Center olarak sizin doğru seçim yapmanızı önemsiyoruz o yüzdendir ki, Akdeniz iklimine uyumlu yetiştirdiğimiz sağlıklı çiçeklerimizi ve meyve ağaçlarımızı öneriyoruz. Uygun fiyata hiçbir yerde bulamayacağınız bitkiler, çiçekler ve meyve ağaçları yetiştiriyoruz. Ayrıca uzman kadromuz sayesinde sizin bu bitkileri ne zaman nasıl ekeceğiniz ve nasıl bakım yapacağınız konusunda da öneriler verip sizi bilgilendiriyoruz. Birçok bitkinin yanında bahçe merkezimizde saksı, kompost toprak hediyelik çiçekler, arajmanlar, salon bitkileri, tohumlar, sebze fideleri ve dekoratif taşlar da bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İç mekan bitki tasarımı

Çiçek ve bitki bakımı

Bitki ekimi

Saksı değiştirme

Ürünlerimiz

Çiçek ürünlerimiz

Buket ve Arajmanlarmız

Sebze Fideleri

Meyve Ağaçları